strona główna
Menu strony
Osiedle nad Sapiną
Lokalizacja
Plan osiedla
Oferta
Dokumenty formalne
Atrakcje turystyczne
Galeria
Kontakt
infolinia: +48 695 050 201  

Osiedle nad Sapiną - działki na Mazurach - banner

Lokalizacja

działki budowlane na mazurachOsiedle położone jest na przy ujściu rzeki Sapina do jeziora Pozezdrze,  1 km od Pozezdrza  nad brzegiem jednej z najbardziej malowniczych rzek Mazur - Sapiny. Poprzez jeziora Pozezdrze i Święcajty, rzeka ta posiada połączenie z systemem Wielkich Jezior Mazurskich.


Dojazd do osiedla:

W Giżycku należy kierować się na Węgorzewo drogą krajową nr 63 . W Pozezdrzu skręcamy w prawo w ulicę Młyńską i kierujemy się na Kuty. Osiedle położone jest  w odległości ok. 1 km od centrum Pozezdrza, po lewej stronie drogi.Pokaż Osiedle nad Sapiną na większej mapie

W maju 2013 r. Google udostępniło dużą aktualizację StreetView w Mapach Google obejmującą teren niemal całej Polski. Dzięki temu możliwy stał się wirtualny spacer po okolicach Osiedla nad Sapiną. Podczas zwiedzania można podążać w wytyczonych kierunkach, przybliżać/oddalać wybrany widok, obracać się w dowolnym kierunku o 360 stopni. Zdjęcia do StreetView zostały wykonane w lipcu 2012 r. Niestety, należy "poruszać się" tylko po drogach publicznych, nie ma możliwości zejścia z wytyczonej ścieżki. Mimo wszystko, widać bardzo dużo. Zapraszamy na wirtualny spacer!Na koniec zapraszamy na film z lotu ptaka nad Osiedlem: